MÁTE DOTAZ?

Praha/Brno

Firma EXBIO Praha a.s.

Prosklené příčky jsou zrealizovány mezi vstupní halou a navazujícími chodbami, mezi jednotlivými kancelářskými prostory v přízemí budovy, rovněž v druhém podlaží ve všech laboratořích. Z důvodů požadavku na vysoký design a zajištění maximální vizuální komunikace jsou provedeny jako bezrámové skleněné stěny MILT se subtilním podlahovým a stropním profilem doplněné dveřmi s elektrozámkem pro bezklíčový přístup v celém objektu. EXBIO Praha a.s. je česká biotechnologická firma zaměřená na vývoj, výrobu a následný prodej imunologických reagencií a monoklonálních protilátek na celosvětovém trhu.

Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s. Firma EXBIO Praha a.s.

Aktuality

HOME CREDIT, AIR BANK, Brno

HOME CREDIT, AIR BANK, Brno Bezrámové příčky MILT typ GlassTECH se staly dominantou sedmipodlažní administrativní budovy.

ČS ERSTE, Hradec králové

CS-ERSTE-Hradec-Kralove V nové pobočce České spořitelny v Hradci Králové byly zhotoveny bezrámové skleněné příčky MILT typ GlassTECH

AUDI, Kyjov

AUDI, Kyjov (2) Společnost TOP CENTRUM CAR v Kyjově otevřela nový Audi Terminál, který patří k nejmodernějším na světě.

ŠKODA AUTO, Praha

ŚKODA AUTO, Praha Koncem roku byly slavnostně otevřeny reprezentativní kanceláře nové centrály společnosti ŠKODA AUTO v Praze.

Komerční banka, Praha Stodůlky

Komerční banka, Praha Stodůlky Posuvné příčky MILT splnily nejnáročnější požadavky pro ekologicky šetrnou budovu Komerční banky v Praze Stodůlkách.

Keystone, Praha Karlín

Keystone, Praha Karlín Dominantu v administrativní budově Keystone tvoří interiérové, prosklené příčky MILT DESIGN .

Unicredit Bank Czech Republic, Praha Michle

Unicredit Bank Czech Republic, Praha Michle Probíhají finální práce na dokončení interiérových příček MILT v objektu nové sedmnáctipodlažní administrativní budovy Filadelfia,...

Veterinární a farmaceutická Univerzita

Veterinární a farmaceutická Univerzita, Brno Prosklené příčky MILT a posuvné stěny ESPERO součástí učeben studijního a informačního centra Veterinární a farmaceutické Univerzity v Brně..

Firma EXBIO Praha a.s.

Firma EXBIO Praha a.s. Nepřehlédnutelnou dominantou nového Výzkumného a technologického centra EXBIO ve Vestci u Prahy jsou celoskleněné příčky MILT GlassTECH.

TV Nova, Praha

Rekonstrukce administrativní budovy TV Nova Kompletní zajištění prosklených a přestavitelných příček MILT interiérového řešení " Light design" v Praze pro mediální společnost CET 21 (TV NOVA).

Tacoma - Praha Karlín

Tacoma

Prosklené příčky MILT Design nepřehlédnutelnou součástí interiérů poradenské společnosti TACOMA.

OMS Senica na Slovensku

oms Skleněné příčky MILT typ GlassTECH dominantou nové Design laboratoře společnosti OMS na Slovensku.

Canmet - Brno

canmet Prosklené stěny MILT zpříjemňují pracovní pohodu v novém sídle společnosti CANMET s.r.o. v Brně

MILT v Bratislavě v novém

logo bratislava V Bratislavě jsme otevřeli nové kanceláře a showroom na Trnavské cestě 100 v nově dokončeném administrativním objektu OMNIPOLIS.

CET 21- 3.podlaží dokončeno

Logo CET 21Pro klienta CET 21 spol. s r.o. jsme úspěšně dokončili realizaci prosklených příček v nově rekonstruovaném objektu na Barandově.

Česká spořitelna - Hodonín

Logo Česká spořitelnaNepřehlédnutelnou součástí v další nově zrekonstruované budově České Spořitelny tentokrát v Hodoníně, jsou interiérové příčky MILT.

< 1/1 >