MÁTE DOTAZ?

Praha/Brno

Vestavby, velíny do hal MILT-Pro

Výškové uspořádání:

Jednopodlažní

Vestavba umístěná v hale, či skladu umožňuje zlepšit pracovní prostředí pracovníků jejichž činnost vyžaduje práci v klidnějším prostředí při zachování kontaktu s výrobním provozem. V případě požadavku na výrazné snížení hladiny hluku ve vnitřní kanceláři, lze dodat stěny i zastropení v provedení splňujícím přísnější hodnoty. Plochu zastropení kanceláře lze prakticky využít i na skladování lehkých materiálů.

do administrativy

Zvýšený velín

Pomocí ztužující ocelové konstrukce lze vytvořit novou kancelářskou prostoru a zároveň využít půdorysnou plochy v hale v maximálním rozsahu. Součástí vestavby je vždy jednoramenné, nebo dvouramenné schodiště umožňující přístup do zvýšeného podlaží. Vyšší úroveň podlahy kanceláře umožní lepší kontrolu a přehled pracovníkům sedícím ve vestavbě o průběhu dění ve výrobě, či skladu.

do administrativy

Dvoupodlažní

V případě požadavku na maximálního využití zastavěné půdorysné plochy je vhodnější provést kancelář ve více úrovních. Ztužující konstrukce může být buď viditelná, nebo skrytá. Součástí dvoupodlažní vestavby je vždy minimálně jedno přístupové jednoramenné nebo dvouramenné schodiště. Stěny vestavby jsou tvořeny moduly s neprůzvučností splňující požadované parametry.

do administrativy

Výhody použití (proti zděné výstavbě):

  • Rychlá a bezprašná montáž
  • V případě změny pozice velínu, náklady jen za práci, materiál zůstává
  • Výrazné zvýšení akustické pohody uvnitř kanceláře umístěné v hlučném výrobním provozu
  • Variabilita stěnových modulů – lze snadno vyměnit plný modul za prosklený
  • Vysoký design detailů a provedení
  Vestavby

Další produkty

Kontaktní formulář