Akustické minerální podhledy

Pro dosažení optimální akustické pohody Vaší nové kanceláře nebo nového prostoru doporučujeme připravit vhodný návrh opatření pro zajištění co nejlepších podmínek pro práci, vzdělávání či relaxaci.

ECOPHON akustické stropní podhledy

Ideální řešení stropního podhledu s širokou škálou jak pohltivých tak odrazivých typů stropních kazet, stěnových panelů, nebo zavěšených prvků.

Solo - zavěšené akustické prvky

Umožňují zvýšení pohltivé plochy v úrovni stropního podhledu a zároveň dosažení zajímavých designových řešení nového prostoru. Tento typ podhledů přispívá ke zlepšení akustiky mísnosti, především díky vysoké absorbci zvuku.

Použití: Kanceláře typu ,,open-space", společenské prostory, restaurace, nebo jiná místa, která jsou rozlehlá a hlučná vyžadují akustická opatření pro zajištění srozumitelné komunikace, soustředění i relaxaci.

Wall Panel

Stěnové akustické obklady umožní efektivní snížení doby dozvuku nového prostoru. Provedení obkladů v 10 základních pastelových barvách přináší zajímavá barevná řešení interiéru.

Baffle

Instalací volně zavěšených akustických prvků Baffle lze docílit snížení doby dozvuku a tudíž lepší akustické pohody vnitřního prostoru.

© 2017 MILT s.r.o.
GDPR | Firemní web PUXdesign
Atelier TUČ 2017