AKTUALITY

Příčky FireBo odolají požáru

Zajištění bezpečnosti v komerčních prostorách a ochrany před požárem jsou dnes pro kancelářské a veřejné prostory nutností. Požární příčky MILT FireBo vás ochrání před ohněm a zabrání vniku kouře do uzavřených prostor v případě požáru.


Představujeme vám interiérové požární příčky FireBo, které splňují veškeré výhody standardních přestavitelných příček MILT. Zachovávají neprůzvučnost, umožňují vizuální komunikaci mezi zaměstnanci a odpovídají aktuálním požadavkům na designové zpracování.

Protipožární příčky FireBo jsou přitom požárně odolné, kouřotěsné a certifikované podle evropských norem. Splňují veškeré zákonné požadavky pro uvádění požárních uzávěrů na trhu v České a Slovenské republice.
 

Protipožární příčky FireBo 75, 60 a 90

Nejpoužívanějším typem požární příčky je FireBo 75. Tato příčka s tloušťkou 75 mm a s neprůzvučností 41 dB má protipožární odolnost EI30 nebo EI60. Znamená to, že odolá požáru 30 až 60 minut. Příčku je přitom možné doplnit protipožárními dveřmi s dveřními zavírači, elektromechanickým zámkem a panikovým kováním.


Designové řešení požární stěny FireBo umožňuje bezrámové prosklené provedení bez hliníkových vertikálních sloupků mezi skly. Ekonomické požadavky objednatele zase naplňují prosklené hliníkové protipožární stěny – příčky v rámovém provedení s hliníkovými profily mezi protipožárními skly.


Dalšími typy požárních příček je FireBo 60 s tloušťkou profilu 62 mm a FireBo 90 s 89 mm profilem. V případě protipožární příčky FireBo 90 dosahuje požární odolnost až na 120 minut. Obě řešení jsou však pouze v rámové provedení s hliníkovými profily mezi skly.
 

Protipožární příčky FireBo vyrábíme ve vlastní výrobní hale MILT v České republice. Protipožární dveře a stěny dodáváme v hliníkovém i ocelovém provedení v jakékoli barvě ze vzorníků RAL a elox. Protipožární stěny FireBo je také možné polepit grafickým motivem podle přání zákazníka.
 

Kontaktujte nás, rádi navrhneme vhodné řešení požárních příček a dveří i pro váš interiér.zpět na všechny aktuality
© 2017 MILT s.r.o.
GDPR | Firemní web PUXdesign
Atelier TUČ 2017