Marketingový specialista

Jste kreativní, originální, máte smysl pro zodpovědnost a umíte věci dotahovat do konce? Hledáme do našeho týmu nového kreativního, zkušeného a motivovaného kolegu/kolegyni na pozici specialista marketingu, který se postará o komplexní rozvoj marketingové strategie a jeho nápady budou pro nás přínosem.

Naše společnost se specializuje na výrobu, design a realizace interiérových systémových příček, posuvných akustických stěn, zelených interiérových květinových zahrad, komplexní realizací vestaveb a modulárních řešení nejen do průmyslových a skladových objektů, ale i administrativních budov. Našimi klienty jsou ŠKODA AUTO, KIWI, ROCHE, IBM, HB Reavis, NUTREND, AIR BANK a řada dalších pro něž opakovaně pracujeme. Pracujeme pravidelně s architekty, projektanty a významnými developery. Máme kanceláře v Praze, Brně a Bratislavě.

Co od vás očekáváme:

  • alespoň 2 roky praxe v oboru marketingu,
  • relevantní manažerské dovednosti,
  • dobrý přehled o marketingových nástrojích a současných trendech,
  • organizační schopnosti, komunikativnost, prezentační dovednosti,
  • ŘP sk. B,
  • znalost anglického/německého jazyka,
  • aktivní přístup k řešení úkolů,
  • samostatnost, systematičnost, zodpovědnost.

Pracovní náplň:

  • Řízení procesu efektivního budování marketingové strategie.
  • Marketingová podpora obchodního týmu v jeho aktivitách.
  • Spolupráce na vizuální a obsahové tvorbě propagačních materiálů.
  • Určování směru on-line komunikace, včetně sociálních sítí.
  • Public relations, reprezentace společnosti a jejích produktů.
  • Tvorba marketingových analýz, průzkumy trhu.
  • Organizování marketingových akcí, kampaní.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek (případně zkrácený úvazek) s výkonem práce v Popůvkách u Brna,
  • zázemí stabilní české společnosti, přátelský kolektiv,
  • notebook, telefon,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, výuka jazyků, občerstvení na pracovišti, 4+1 týden dovolené, firemní akce).
  • Termín nástupu: ihned, nebo dle dohody.
  • Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou (ev. dle dohody).
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva (ev. dle dohody).

Pokud vás výše uvedená nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis vč. aktuální fotografie na níže uvedený kontakt.

MILT s.r.o.: Ing. Martin Trávníček, M: +420 602 680 154, E: martin.travnicek@milt.cz.