Recepční/asistentka

Do svého pracovního týmu hledá vhodnou uchazečku na pozici recepční/asistentka.

Vzhledem k tomu, že je recepce prvním kontaktním místem naší společnosti s obchodními partnery, od vhodné uchazečky očekáváme následující:

VHODNÝ UCHAZEČ:

  • komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • smysl pro vstřícnost, vzájemnou kooperaci a proklientský přístup
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • dokončené středoškolské vzdělání
  • pokročilá znalost práce v oblasti MS Office
  • mírně pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • samostatnost, zodpovědnost
  • předešlá zkušenost na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení administrativní agendy (evidence přijaté a vydané pošty, kontrola interní dokumentace, aj.)
  • zodpovědnost za periodické kontroly a školení v oblasti BOZP a PO
  • asistenční podpora vedoucích zaměstnanců a spolupracovníků
  • komunikace s kolegy z ostatních poboček
  • odpovědnost za činnost a bezproblémový chod recepce
  • organizace celofiremních společenských akcí
  • zajišťování kancelářských potřeb vč. občerstvení
  • podpora marketingového oddělení

NABÍZÍME:

  • práci na plný úvazek s výkonem práce v Popůvkách
  • stabilní prostředí (zázemí) moderní společnosti
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, výuka jazyků, občerstvení na pracovišti, 4+1 týden dovolené)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • termín nástupu: dle dohody

Pokud Vás výše uvedená nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis vč. aktuální fotografie na email martin.travnicek@milt.cz