Posouváme hranice

Náš příběh
 

Láska k designu, technická vyspělost, inovativní a precizní přístup v každém detailu naší práce. To jsou atributy, které spojují naše lidi v jedinečný tým MILT. Společně vyvíjíme, vyrábíme a instalujeme prosklené interiérové příčky, mobilní stěny, velíny a vestavby do hal. Nabízíme širokou škálu produktů pro zdravější a příjemnější vnitřní prostředí jako jsou zelené stěny, nebo akustické podhledy a panely. 
Máme řešení pro veškeré typy prostor od malé kanceláře, přes školku, univerzitu, výrobní závod, hotel, až po  luxusní objekt navrhnutý renomovaným architektem.

Co Vám můžeme nabídnout

Služby spolehlivého dodavatele
Společnost MILT je ryze českou firmou. Za dobu svého působení si společnost MILT díky vysoké kvalitě a profesionalitě svých služeb dokázala vybudovat silnou pozici na trhu. Přesvědčte se sami mezi našimi referencemi, realizovanými v České republice na Slovensku a v dalších zemích Evropské unie.
Odbornost
Realizační tým disponuje řadou zkušených odborníků, připravených splnit nejnáročnější požadavky zákazníků. Zajišťujeme nejen dodávky v oblasti interiéru, ale i komplexní návrhy novostaveb administrativních a halových objektů, včetně kompletního inženýringu výstavby až po kolaudaci.
Funkční designové řešení
Na základě Vaší představy o uvažovaném projektu Vám zpracujeme 3D vizualizaci uvažovaných interiérových příček s vybranými detaily, v případě novostavby zajistíme kompletní studii objektu vč. vizualizace, projektu a případných vybraných detailů. 
© 2017 MILT s.r.o.
GDPR | Firemní web PUXdesign
Atelier TUČ 2017