MiltPro

Vestavby MiltPro poskytují vytvoření nového pracoviště nejen v hale. Rychlost výstavby, modulární konstrukce umožňuje snadné budoucí změny a příznivá cena jsou ideální volbou pro realizaci. V případě budoucích požadavků na změnu jsou jednoduše přestavitelné.

Výškové uspořádání vestaveb MiltPro

Jednopodlažní

Vestavba umístěná v hale, či skladu umožňuje zlepšit pracovní prostředí pracovníků, jejichž činnost vyžaduje práci v klidnějším prostředí při zachování kontaktu s výrobním provozem. V případě požadavku na výrazné snížení hladiny hluku ve vnitřní kanceláři lze dodat stěny i zastropení v provedení splňujícím přísnější hodnoty. Plochu zastropení kanceláře lze prakticky využít i na skladování lehkých materiálů.

Zvýšená

Pomocí zvýšené ztužující ocelové konstrukce lze vytvořit nový kancelářský prostor a zároveň využít půdorysnou plochy v hale v maximálním rozsahu. Součástí vestavby je vždy jednoramenné, nebo dvouramenné schodiště umožňující přístup do zvýšeného podlaží. Vyšší úroveň podlahy kanceláře umožní lepší kontrolu a přehled pracovníkům sedících ve vestavbě o průběhu dění ve výrobě, či skladu.

Dvoupodlažní

V případě požadavku na maximální využití zastavěné půdorysné plochy je vhodnější provést kancelář ve více úrovních. Součástí dvoupodlažní vestavby je vždy minimálně jedno přístupové jednoramenné nebo dvouramenné schodiště. Stěny vestavby jsou tvořeny moduly s neprůzvučností splňující požadované parametry. Ztužující konstrukce může být buď viditelná, nebo skrytá.

Umístění vestavby v objektu

Parametry stěn a vnitřních příček

  PROSKLENÁ VÝPLŇ PLNÁ STĚNA DVEŘE
Šířka modulů standardně 100 - 1200mm standardně 100 - 1200mm
(až 1500mm)
jednokřídlé 700, 800, 900 mm
dvoukřídlé 1600-3000mm 
Výška modulů <= 4500mm <= 7000mm 2100; 2500; 3000; 3500mm
Tloušťka příčky 100mm (Rw ≤ 49 dB)
170 až 230mm (Rw ≥ 48 dB)
Zvuková neprůzvučnost (Rw) 42 dB, 45 dB 44 dB; 49 dB (až 52 dB) 19 dB; 22 dB; 32 dB; 40 dB


 

Technický popis

Modulární vestavba MILT- Pro je složena ze ztužující konstrukce, obvodových a vnitřních stěnových modulů, zastropení a podlah, doplněná o prosklená okna a dveřní moduly. Ztužující ocelová konstrukce sestává z vaznic, sloupů a pomocných vazniček.

Stěnové moduly: jsou tvořeny hliníkovými viditelnými profily, vnitřními skrytými tenkostěnnými ocelovými prvky, plnými a prosklenými výplněmi.

Hliníkové profily: povrchová úprava přírodní elox, nebo dle RAL, metalické barvy Tiger.

  1. Plné výplně stěn: sádrokartonové nebo fermcellové desky s nakašírovanou fólií Durafort (250 barev), laminované desky (pastelové barvy a dekory dřevin, dýhované desky, metalické povrchy, s vnitřní zvukovou izolací.
  2. Prosklené výplně stěn: čiré dvojsklo nebo jednosklo. Možnost pískovaných výplní, nebo s polepem matnou nebo barevnou fólií, skla s elektroluminiscenčními bílými nebo barevnými diodami.
  3. Dveře: jednokřídlé nebo dvoukřídlé otevíravé (s nadedveřním panelem), posuvné manuálně i na fotobuňku, kyvné. Výroba ve standardních rozměrech, lze i atypické. Pro jednokřídlé dveře osová šířka modulu 915 mm (světlá šířka 800 mm) pro dvoukřídlé dveře osová šířka modulu 1715 mm (světlá šířka 1600 mm).
    Kování: dle požadavku zákazníka, standardně dělené rozety nerezové, klika – klika.
    Zámek: standardně HOBES, dle požadavku zákazníka elektromechanický zámek Abloy, nebo Befo.
  4. Zastropení: dle požadavku zákazníka na únosnost (lze využít i jako skladovací prostor) a zvukovou neprůzvučnost je navržena optimální skladba zastropení.
  5. Podlaha + zastropení: dle požadavku zákazníka na únosnost a zvukovou neprůzvučnost je navržena optimální skladba zastropení, včetně pochozí krytiny (pvc, zátěžový koberec).
  6. Podlaha: dle požadavku zákazníka podlaha v provedení pvc, plovoucí dřevěná nebo laminátová podlaha). U vestaveb s požadavky na vysokou čistotu vnitřního prostředí nerezová podlaha, vč. vnitřního povrchu stěn.

Schodiště: ocelové jednoramenné nebo dvouramenné (dle dispozice projektu). Povrchová úprava dle RAL (eventuelně žárově zinkovaný). Nášlapy v provedení buď pororošt, slzičkou plech, eventuelně dřevěné. Zábradlí kovové standardně sloupek výšky 1000 mm (jäkl 40×40 mm, Ø 40 mm), madlo kovové (jäkl 40×20 mm, Ø 40 mm) barva dle RAL.

Základní stěnové a dveřní moduly

Skladby příček Milt (vybrané)

Skladby zastropení (vertikální řezy)

katalog technické listy
MiltPro stáhnout
© 2017 MILT s.r.o.
GDPR | Firemní web PUXdesign
Atelier TUČ 2017