O NÁS


 V roce 2006 byla založena společnost MILT s vizí přinášet stylové a kvalitní řešení prostoru nejen pro kanceláře, ale i pro hotely, továrny, haly a další provozy. Za 15 let prošla velkým rozvojem a dokázala na stavebním trhu upevnit svoje místo jako neúnavného inovátora, precizního výrobce a designového leadera

Architekty a developery je vyhledávána nejen pro kvalitní designové produkty, ale také pro svou schopnost najít originální řešení a také ho ve svém vývojovém centru navrhnout a vyrobit. Již několikrát byly realizace MILT součástí oceněných projektů v soutěžích Kancelář roku nebo Office roka.

V dnešní době je nutné být stále připraven a umět reagovat. Být inovativní, ale realistický. Při přípravě nového projektu, ale hlavně v průběhu realizace, kdy může být jiné řešení lepší a často i nutné. Nejen pro takové okolnosti je výhoda mít partnera jakým je MILT, který má vlastní vývojové centrum se zkušenými konstruktéry. MILT má vlastní výrobní haly a za sebou velkou řadu netradičních projektů, kdy se osvědčila jeho schopnost pružně reagovat na nové podmínky a zadání. 

MILT vyrábí a montuje interiérové příčky vlastních systémů, které kombinují sklo s dřevěnými nebo hliníkovými rámy. Design a kvalitu požadují i průmyslové provozy, kam MILT dodává příčky, ale i celé vestavby na míru, které si podniky cení pro rychlou bezprašnou montáž. Stejné benefity najdeme i v kategorii posuvných stěn, jejichž obliba i velikost realizací roste každým rokem.

Kvalitní řešení prostoru spočívá i ve funkčnosti, nejen akustické, ale i požární. Naši partneři pro své projekty odebírají také požární příčky a dveře MILT. Kreativní tečkou bývá doplnění interiéru našimi mechovými obrazy nebo samozavalžovacími květinovými stěnami. 

Poslat poptávku!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.

pojďme spolu
tvořit design