O NÁS

Pomáháme vytvářet funkčnější a příjemnější prostředí.

Jan Lepier
ředitel společnosti Milt

Jmenuji se Jan Lepier a jsem „kapitánem“ týmu společnosti MILT s.r.o. Mé srdce bije pro sport. Již několik let se věnuji specifické sportovní disciplíně- triatlonu. Snažím se denně trénovat, pohybem zkrátka žiji. Kombinace tří sportovních odvětví je náročná na vůli, vytrvalost a sebekázeň. To jsou atributy, které mi pomáhají v mé podnikatelské činnosti. Kromě sportu mám rád také design, čisté linie...To byl také v roce 2006 jeden z impulsů pro založení firmy MILT s.r.o.

Založil jsem a vedl společnost MILT s.r.o. spolu s mým dlouholetým kamarádem ze sportu. Po určité době se naše cesty rozešly. V současné době řídím firmu sám. Mám kolem sebe tým spolehlivých spolupracovníků, které si sám vybírám.

Od mého mládí, kdy jsem byl ve vrcholovém sportu, veslování, se řídím heslem, které platí jak pro sport, tak i pro podnikání: „každý v posádce lodi má svůj úkol, všichni ale musí souznít jako jeden tým“. Jen tak může přijít i úspěch.

Máme jasný cíl. Společně s týmovým duchem a nadšením pro nové výzvy dále vyvíjet, vyrábět a realizovat naše produkty v silně konkurenčním prostředí a být přitom úspěšní. Úspěšní jak na trhu, tak i uvnitř naší společnosti, v našem týmu. To chceme.

Napište nám!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.

pojďme spolu
tvořit design