Aktuality

Vývoj & Výroba

Společně vyvíjíme, vyrábíme a instalujeme prosklené interiérové příčky MILT. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, proto se do výrobních strojů nebojíme investovat. Pracujeme jenom s těmi nejlepšími. A stejně tak se nebojíme čelit výzvám a plnit tak vaše nejnáročnější požadavky. Snad právě proto jsme v současné době špičkou v oboru výroby skleněných příček.

Číst více…

Redesign kanceláří RedBull

Součástí redesignu kanceláří RedBull v Praze jsou i naše prosklené příčky MiltDesign a GlassTech. Krásný interiér ve stylu industrial, funky, friendly z architektonické dílny „Ateliér Kunc“, je jak stvořený pro všechny generace, nejvíce však potěší mileniály. Ideální prostor, kde téměř nepoznáte rozdíl zda jste doma nebo v práci. Stačí pustit fajn hudbu a dát si dobrou kávu.

Číst více…

Mobilní stěny v Hotelu Passage

Atraktivní lokalita v centru Brna předurčuje nový hotel Passage jako ideální místo pro meetingy, konference a rovněž jako ideální místo na pochůzky centrem města. Disponuje velkým kongresovým zázemím s dřevěnými akustickými obklady stěn a stropů, které zútulňují vnitřní prostor a společně s moderními dekoracemi, zelenými stěnami vytváří jedinečný nadčasový až luxusní interiér.

Číst více…

Zaoblené prosklené příčky

Počátkem letošního roku jsme se podíleli na dokončení nových kanceláří Phillip Morris v Praze na Karláku.

Číst více…

Barevné interiéry kanceláří 24i

Barevně laděné interiéry kanceláří brněnské pobočky společnosti zaměřené na vývoj aplikací 24i doplňují prosklené příčky MILT GlassTech.

Číst více…
pojďme spolu
tvořit design