Aktuality

Nejcennějším zdrojem naší společnosti jsou lidé

Stejně jako pevnost celého řetězu záleží na síle jeho jednotlivých článků, tak i naše výsledky závisí na úsilí každého samotného člena týmu. Společně rosteme a vyvíjíme se, učíme se jeden od druhého a jsme si navzájem inspirací. Spojuje nás láska k designu, chuť tvořit a touha vyhrávat.

Číst více…

Vývoj & Výroba

Společně vyvíjíme, vyrábíme a instalujeme prosklené interiérové příčky MILT. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, proto se do výrobních strojů nebojíme investovat. Pracujeme jenom s těmi nejlepšími. A stejně tak se nebojíme čelit výzvám a plnit tak vaše nejnáročnější požadavky. Snad právě proto jsme v současné době špičkou v oboru výroby skleněných příček.

Číst více…

Redesign kanceláří RedBull

Součástí redesignu kanceláří RedBull v Praze jsou i naše prosklené příčky MiltDesign a GlassTech.

Číst více…

Mobilní stěny v Hotelu Passage

Atraktivní lokalita v centru Brna předurčuje nový hotel Passage jako ideální místo pro meetingy, konference a rovněž jako ideální místo na pochůzky centrem města. Disponuje velkým kongresovým zázemím s dřevěnými akustickými obklady stěn a stropů, které zútulňují vnitřní prostor a společně s moderními dekoracemi, zelenými stěnami vytváří jedinečný nadčasový až luxusní interiér.

Číst více…

Zaoblené prosklené příčky

Počátkem letošního roku jsme se podíleli na dokončení nových kanceláří Phillip Morris v Praze na Karláku.

Číst více…

Barevné interiéry kanceláří 24i

Barevně laděné interiéry kanceláří brněnské pobočky společnosti zaměřené na vývoj aplikací 24i doplňují prosklené příčky MILT GlassTech.

Číst více…
pojďme spolu
tvořit design