Kontakty

Praha

Budova Gen, U garáží 1, 170 00 Praha 7

Marcela Straková obchodní manažer

+420 602 748 936
marcela.strakova@milt.cz

Ing. Adam Brabec projektový manažer

+420 727 985 427
adam.brabec@milt.cz

Tomáš Novotný projektový manažer

+420 702 177 768
tomas.novotny@milt.cz

Lucie Štecová obchodní oddělení, kalkulantka

+420 607 044 160
lucie.stecova@milt.cz

Michaela Nováková obchodní oddělení, kalkulantka

+420 720 950 572
michaela.novakova@milt.cz

Brno

Vintrovna 433/3e, 664 41 Popůvky

Jan Lepier CEO, jednatel

+420 602 520 897
jan.lepier@milt.cz

Daniel Sukaný obchodní manažer

+420 724 772 611
daniel.sukany@milt.cz

Milan Hrda vedoucí výroby

+420 602 699 944
milan.hrda@milt.cz

Ing. Filip Bakala projektový manažer

+420 602 102 430
filip.bakala@milt.cz

David Vaverka projektový manažer

+420 724 883 278
david.vaverka@milt.cz

Josef Vojta vedoucí oddělení přípravy

+420 702 177 684
josef.vojta@milt.cz

Ing. Věra Novotná zelené stěny a mechové obrazy

+420 720 153 323
vera.novotna@milt.cz

Ing. Marina Deliergiyeva marketingový manažer

+420 702 277 689
marina.deliergiyeva@milt.cz

Ing. Jana Šošolíková obchodní oddělení, kalkulantka

+420 702 188 406
jana.sosolikova@milt.cz

Ing. Veronika Glasová obchodní oddělení, kalkulantka FireBo

+420 724 772 614
veronika.glasova@milt.cz

Bratislava

Tomášikova 30C, 821 01 Bratislava

Michal Štepanovský obchodní manažer

+421 917 556 560
michal.stepanovsky@milt.sk

Ing. Filip Bakala projektový manažer

+420 602 102 430
filip.bakala@milt.cz

Bc. Mária Krajčovičová obchodní oddělení, kalkulantka

+421 917 556 561
maria.krajcovicova@milt.sk

Napište nám!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.