Kontakty

MILT, s.r.o.

Vinohradská 2165/48,
120 00 Praha 2

IČ: 27620182
DIČ: CZ27620182


Rychlý kontakt

info@milt.cz

Servis

servis@milt.cz

Reklamace

reklamace@milt.cz

Fakturace

fakturace@milt.cz

Marcela Straková obchodní manažer

+420 602 748 936
marcela.strakova@milt.cz

Ing. Adam Brabec projektový manažer

+420 727 985 427
adam.brabec@milt.cz

Michaela Nováková obchodní oddělení, kalkulantka

+420 720 950 572
michaela.novakova@milt.cz

Ing. David Vaverka reklamační technik

+420 724 883 278
david.vaverka@milt.cz

Ing. Věra Novotná obchodní manažer

+420 720 153 323
vera.novotna@milt.cz

Milan Hrda vedoucí výroby

+420 602 699 944
milan.hrda@milt.cz

Petr Koukal vedoucí vývoje

+420724592843
petr.koukal@milt.cz

Ing. Filip Bakala projektový manažer

+420 602 102 430
filip.bakala@milt.cz

Mgr. Zbyněk Skoumal projektový manažer

+420 722 992 953
zbynek.skoumal@milt.cz

Ing. David Vaverka reklamační technik

+420 724 883 278
david.vaverka@milt.cz

Ing. Martin Linhart vedoucí oddělení přípravy

+420725836859
martin.linhart@milt.cz

Marek Cícha manažer nákupu

+420724772611
marek.cicha@milt.cz

Ing. Jana Šošolíková obchodní oddělení, kalkulantka

+420 702 188 406
jana.sosolikova@milt.cz

Ing. Veronika Glasová obchodní oddělení, kalkulantka FireBo

+420 724 772 614
veronika.glasova@milt.cz

Simona Březinová účetní

+420702270330
simona.brezinova@milt.cz

Ing. Marina Deliergiyeva marketingový manažer

+420 702 277 689
marina.deliergiyeva@milt.cz

Michal Štepanovský obchodní manažer

+421 917 556 560
michal.stepanovsky@milt.sk

Ing. Filip Bakala projektový manažer

+420 602 102 430
filip.bakala@milt.cz

Mgr. Zbyněk Skoumal projektový manažer

+420 722 992 953
zbynek.skoumal@milt.cz

Bc. Mária Krajčovičová obchodní oddělení, kalkulantka

+421 917 556 561
maria.krajcovicova@milt.sk

Ing. David Vaverka reklamační technik

+420 724 883 278
david.vaverka@milt.cz

Napište nám!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.