Prosklené interiérové příčky


MiltDesign

Prosklené bezrámové stěny s dvojsklem

GlassTech

Prosklené bezrámové stěny s jednosklem

MilTech

Přestavitelné příčky s vertikálním členěním

Stínící technika a žaluzie

Nabízíme řadu možností stínící techniky od horizontálních či vertikálních žaluzií různých materiálů a barev, přes japonské rolety po ejmodernější stínění inteligentními foliemi.

Moderní design kanceláře často potřebuje spojit eleganci, akustickou izolaci a funkčnost. Navrhneme a vyrobíme interiérové dělicí stěny s různými moduly – skleněné stěny bezrámové, prosklené příčky s hliníkovými sloupky, atypické skleněné příčky pro rozdělení místnosti.

Ať už plánujete rekonstrukci nebo zařizujete nový prostor, volba prosklených stěn pozvedne Váš interiér o třídu výše. Skleněné příčky vyvolávají vzdušný dojem a lehkost. Precizní zpracování a důmyslné detaily doplní celkové reprezentativní působení. Výhodou do budoucna je snadná změna dispozic nebo záměna modulů.

Dělicí příčky vybíráme z různých kombinací prosklení a plných výplní, rámové s hliníkovými profily nebo bezrámové skleněné stěny, které jako jediní umíme zapustit do obvodových stěn a zároveň do podlahy. Tím vznikne dokonale bezrámová skleněná dělicí stěna. Používáme 100% bezpečné tvrzené nebo lepené sklo, které na přání může být čiré, matné nebo s pískovaným či lepeným motivem.

Odhlučnění místností zaručí akustická skleněná příčka s dvojsklem, jejíž vzduchová neprůzvučnost je od 40 do 47 dB. Protihluková stěna ze skla tedy zajistí vysokou míru akustického utěsnění. MILT prosklené stěny vnitřní mají certifikáty, které Vám rádi ukážeme.

Samozřejmostí jsou dveře, které mohou být celoskleněné bez rámu, prosklené nebo dřevěné. Pro skleněné stěny dodáváme také stínicí techniku v podobě žaluzií a můžeme nabídnout velkou variantu skel, dekorů a kování.

Významnou výhodou firmy MILT je dispozice kreativního a spolehlivého vývojového centra. Právě vývojáři stojí za zdokonalováním našich produktů a návrhy řešení netradičních požadavků a atypických projektů. Pokud tedy máte jakýkoliv projekt nebo ideu, můžete se na nás obrátit a najdeme řešení a zpracování.

Poslat poptávku!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.

pojďme spolu
tvořit design