Dřevěnoskleněné interiérové stěny


MiltWood G-1

Dřevěno-skleněné příčky s jednoduchým zasklením

MiltWood G-2

Dřevěno-skleněné příčky s dvojitým zasklením

MiltWood Aluminium 100 G-2

Dvojitě zasklené hliníkové příčky kašírované dýhou

Dřevěnoskleněné příčky přináší do moderního členění prostoru přívětivý prvek přírody v podobě dřevěných profilů, dýhovaných sloupků nebo dřevěných dveří. Dřevo a přírodní barvy skvěle doplní elegantní skleněné stěny a zútulní celý interiér. Dřevěné prosklené dělící stěny MiltWood jsou tvořeny ručně vyráběným dřevěným rámem s jednosklem nebo dvojsklem, případně hliníkovým rámem potaženým dýhou. Konstrukce vynikají precizním zpracováním, skvělou akustickou izolací a odolností proti nárazům.

Dřevěné příčky s prosklením jsou vhodné pro moderní kanceláře, reprezentativní prostory a další místa, kde je cílem rozdělení místnosti na různé části a zajištění dostatečného soukromí, akustickou izolaci, ale také přinést útulnost, lehkost a vzdušnost do interiéru.

Nesporným benefitem dřevěných příček je právě první dojem navozující příjemné pocity a pohodu a zároveň dřevo dotváří luxusní nadčasový vzhled předělovacích stěn v interiéru. Další výhodou je snadná instalace a možnost vyrovnat nepřesnost stavebního otvoru díky hliníkovému rámu zapuštěného do hlavního rámu z dřevěných profilů. Také poskytují možnost zabudování instalací jako silnoproud, slaboproud, koncové prvky MaR, VZT, atd.

Dřevěné dělící příčky MiltWood vyrábíme ručně na míru, proto si můžete vybrat z velkého množství povrchových úprav, barev a designů. Různé typy dýhy se specifickou kresbou dřeva umožňují integrovat dřevěné příčky do téměř jakéhokoliv prostoru. Rádi vyhovíme individuálním požadavkům na specifikaci dýhy. Standardní povrchová úprava dýh je bezbarvým lakem – hluboký mat. Je ideální pro střední až vysoké zatížení.

Standardní skleněná výplň může být nahrazena i plnou výplní, která může plnit funkci instalačního sloupku nebo akustického panelu. Výsledný vzhled bez viditelného kotvení a spojů dodává dřevo-skleněným stěnám atraktivní elegantní efekt.

Také si můžete vybrat, zda dveře budou celoskleněné nebo dřevěné. Dveřní křídlo se osazuje do dřevěné zárubně a lze jej barevně sjednotit s povrchem dřevěných profilů nebo lakovat do libovolného odstínu.

Funkční vlastnosti těchto stěn s dřevěným nebo hliníkovým rámem je výborná akustická izolace. Dřevěné příčky s dvojitým zasklením v tloušťce 10 milimetrů dosahují protihlukové stěny ověřenou certifikovanou neprůzvučnost 42–45 dB. Hliníkové rámy kašírované dýhou se stejnou tloušťkou nabízí akustickou izolaci až 47 dB. Můžete se tak spolehnout na akustickou pohodu a nerušené pracovní prostředí. Celý systém navíc doplňují moderní zámky, které mohou být magnetické, bezhlučné a nedochází při nich k nepříjemným nárazům. Naše kování nabízejí také možnost otvírání dotekem prstu.

Napište nám!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.

pojďme spolu
tvořit design