Mobilní posuvné stěny


Espero SONICO

Plné posuvné stěny

ESPERO VISIO 100

Prosklené posuvné stěny

ESPERO VISIO

Celoprosklené posuvné stěny

Mobilní stěny umožní efektivně a vkusně vytvářet nové variabilní prostory. Nejčastěji rozdělují a spojují místnosti, posuvné příčky umí také vytvářet i různé půdorysné tvary, zalomovat a napojovat, a tak tvořit samostatné funkční celky. Každý panel je zajištěn samostatně a celá posuvná stěna je stabilní, maximálně bezpečná a akustická izolace dosahuje vlastností standartních příček.

Posuvné dělící příčky ESPERO jsou výbornou volbou, pokud potřebujete okamžité a snadné změny dispozic prostoru. Velkou výhodou posuvných stěn do interiéru je jejich 100% bezbariérovost, proto se hodí do všech obchodů, kanceláří, konferenčních sálů, škol a učeben.

Moduly mohou být celoskleněné z tvrzeného jednoduchého skla s hliníkovými těsnicími profily. Mohou být rámové s plnými stěnami z různých materiálů nebo prosklené s vysokými skleněnými panely schopné na nahradit třeba celou stěnu.
Jednotlivé posuvné panely jsou zavěšeny na kuličkových ložiscích, která jsou vedena v hliníkové kolejnici, která je součástí stropní konstrukce a není potřeba podlahové vedení.

Po uzavření tvoří panely hladkou dělicí stěnu. Sofistikované kolejové systémy a bezhlučné ložiskové vozíky zajišťují, že parkování a pohyb posuvných stěn jsou tiché a jednoduché. Ovládací panel je skrytý a nachází se u standardních modulů na vertikální hraně modulu a u teleskopických modulů ESPERO Visio 100 na boční straně dorazového elementu. Samozřejmostí je i uzamykatelnost panelů posuvných příček.

Parkovací pozice jsou vyráběny v mnoha podobách tak, aby bylo možno optimálně reagovat na požadavky zákazníka či architekta. Parkování stěn navrhneme na míru dané místnosti a dispozičním možnostem.

Další výhodou pro snadný průchod mobilní příčkou bez nutnosti posouvání panelů je možnost usazení integrovaných dveří do standardního modulu. Je možno použít jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře, které mohou být plné nebo prosklené.

Posuvné dělicí stěny dodáváme v široké paletě barev povrchů: pastelové barvy, dekory dřeva, metalické povrchy, přírodní dýha, nebo pískované či čiré bezpečnostní kalené sklo. Samozřejmostí je možnost realizace libovolného polepu grafickým potiskem, případně s barevnými meziskelními fóliemi či vkládanými dekoračními materiály.

Mobilní dělicí příčky ESPERO plní potřebu požadovaného soukromí i akustické izolace, kde dosahují hodnot od 38 dB do 58 dB při tloušťce modulu 120 mm. Pro vyšší neprůzvučnost provádíme v místě styku příčky a stropních podhledů adekvátní zvukový přeslech.

Napište nám!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.

pojďme spolu
tvořit design