Jsme specialisté na interiérové dělící stěny

Společnost MILT byla založena v roce 2006 s vizí přinášet stylové a kvalitní řešení dělení prostoru nejen pro kanceláře, ale i pro hotely, továrny, haly a další provozy. Za 17 let prošla velkým rozvojem a dokázala na stavebním trhu upevnit svoje místo jako neúnavného inovátora, precizního výrobce a designového leadera

Pohání nás neustálá inovace


Směřujeme k neustálé inovaci, abychom vytvářeli interiérová řešení reflektující nejnovější designové trendy. Zároveň se šikovně přizpůsobujeme potřebám klientů, abychom vytvářeli prostředí plné elegance, funkcionality a maximálního pohodlí.

Zakládáme si na kvalitním designu


Již několikrát byly realizace společnosti MILT součástí oceněných projektů v soutěžích Kancelář roku nebo Office roka. Architekty a developery je vyhledávána nejen pro kvalitní designové produkty, ale také pro svou schopnost najít originální řešení a také ho ve svém vývojovém centru navrhnout a vyrobit.

Disponujeme vlastním výrobním centrem


Společně vyvíjíme, vyrábíme a instalujeme prosklené dělící příčky MILT. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, proto se do výrobních strojů nebojíme investovat. Pracujeme jenom s těmi nejlepšími. A stejně tak se nebojíme čelit výzvám a plnit tak vaše nejnáročnější požadavky. Snad právě proto jsme v současné době špičkou v oboru výroby skleněných dělících stěn.

Nejcennějším zdrojem naší společnosti jsou lidé.

,,Stejně jako pevnost celého řetězu záleží na síle jeho jednotlivých článků, tak i naše výsledky závisí na úsilí každého samotného člena týmu. Společně rosteme a vyvíjíme se, učíme se jeden od druhého a jsme si navzájem inspirací. Spojuje nás láska k designu, chuť tvořit a touha vyhrávat."


Jan Lepier, jednatel

Staňte se součástí týmu MILT!


Pomáháme vytvářet a vylepšovat interiéry, ve kterých se bude lidem lépe fungovat, pracovat a žít. Snažíme se neustále posouvat a máme jasný cíl – udělat z dobré firmy skvělou. Buďte toho součástí!