Vytvoříme Vám v pracovním prostoru soukromí díky stínící technice, kterou pro vás nejen vyrobíme, ale i nainstalujeme. Můžete si vybrat z široké škály možností zastínění, ať už potřebujete řešení dočasné nebo trvalé. S naší pomocí budete mít vždy zajištěné pohodlí a soukromí.

Stínící technika a žaluzie

Stínící technika

Nabízíme řadu možností stínící techniky od horizontálních či vertikálních žaluzií různých materiálů a barev, přes japonské rolety po nejmodernější stínění inteligentními foliemi. 

Zajímá vás více podrobností nebo máte otázky?
Ozvěte se nám.

Samolepící přepínatelný SMART FILM

Nejnovější generace přepínatelných smart filmů (folií) poskytuje jednoduché a cenově efektivní řešení stínící techniky. Smart film je vyroben ze samolepicí vrstvy na jedné straně, což usnadňuje aplikování na nové i stávající skleněné plochy. Jednoduchý ON – OFF režim přepne film z průhledného stavu na matný (neprůhledný). Ve svém matném stavu film působí jako elektronický vypínač, který poskytuje soukromí a bezpečnost pro jakýkoli typ skla nebo oken. Tato jedinečná technika zároveň mění jakékoli sklo na zadní projekci s vysokým rozlišením, která lze použít k zobrazení prezentací, videí nebo reklamních spotů.

Inteligentní folie

Digitální stínění (nebo inteligentní fólie) je technologie, která umožňuje, aby se barva folie nalepená na skle změnila z transparentní na netransparentní. Poskytne tak okamžité soukromí díky jednoduché regulaci procházejícího světla sklem. Inteligentní fólie nevyžaduje, abyste vyměnili okna nebo skleněné příčky, protože může být nainstalována na jakýkoli skleněný povrch. SONTE inteligentní fólie jsou tak ideálním řešením pro kanceláře, zasedací a konferenční místnosti.

Polepy skel

Navrhneme Vám design polepů přesně podle Vašich představ. Ať už budou polepy plnit funkci dekorativní nebo stínicí. Kvalitní polepy na skleněné příčky zpříjemní a sjednotí vzhled Vašeho prostoru. Navíc Vám zajistí soukromí.


Podívejte se na realizace se stínící technikou

Poptávka

Pomůžeme Vám vytvořit soukromí ve Vašem interiéru.

Vyplňte prosím formulář a my se Vám obratem ozveme a dohodneme podrobnosti.

Příloha (.jpg, .png, .pdf)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem odpovědi na váš dotaz.

Prozkoumejte naši nabídku vestaveb a dělících stěn