Vestavby a dělící stěny do hal


MILTPro

Vestavby a velíny

MilTech PRO

Dělící stěny do hal a skladů

Vestavby jsou efektivním a rychlým řešením, pokud potřebujete v hale, skladu nebo jakémkoliv provozu, vytvořit nový oddělený prostor. Ať už potřebujete oddělit část výroby, vyčlenit čisté prostory nebo chcete klidný prostor pro zaměstnance, vestavby splňují požadavky a jsou rychlou čistou montovanou stavbou s výbornou akustickou izolací. Velkou výhodou vestaveb je možnost je přesunout, přeskládat nebo rozšířit.

Jedno i vícepodlažní vestavby do hal a zvýšené velíny navrhneme a dodáme včetně spolehlivých nosných konstrukcí. Náš systém je variabilní, upravíme Vám ho na míru dle účelu, přizpůsobíme velikost vestavby a vybereme z variabilních úprav modulových stěn. Postaráme se o dostatečnou akustickou izolaci, dodáme světlíky, schody, okna a dveře, která mohou být jednokřídlá nebo dvoukřídlá ovládaná manuálně i na fotobuňku.

Dělicí stěny MilTech Pro do hal a skladů umožňují snadnou a rychlou montáž s minimálním dopadem na okolní prostředí. Instalace průmyslových dělicích stěn je prakticky bezprašná a přináší řadu výhod oproti klasické výstavbě, ať už v podobě menších nákladů na realizaci nebo minimálního omezení provozu na pracovišti. Dělicí příčka je tvořena hliníkovými viditelnými profily, vnitřními skrytými tenkostěnnými ocelovými profily, plnými a prosklenými výplněmi. Výběr barev i druhů pevných výplní je obrovský. Akustická i větrná izolace průmyslových dělicích stěn MilTech Pro je užitečným prvkem pro vaše projekty.

Napište nám!

Vytvoříme spolu nadčasový design s mimořádným komfortem.

pojďme spolu
tvořit design